Kontaktinformation

Post- och besöksadress ↓

JMW Bygg & Fastighets AB
Fryksdalsbacken 5
123 43 Farsta

Telefon och fax ↓

Tel: 08-647 90 50
Fax: 08-647 55 23

Epostadress ↓

Fakturaadress

JMW Bygg & Fastighets AB
FE552, 831 90 Östersund
PDF: jmwbyggfast@pdf.scancloud.se

Leverantörsinformation

Viktig information till våra leverantörer ang förändrad fakturahantering. Vid frågor ring 08-647 90 50.

Kontaktpersoner

Joachim Wagner
VD
0708-67 91 00
08-120 72 610
joachim.wagner@jmwbygg.se
Mikael Lilliesköld
Arbetschef Entreprenad
0761-38 84 99
08-120 72 613
mikael.lillieskold@jmwbygg.se
Christian Amneus
Arbetschef Byggservice
0707-99 95 63
08-120 72 617
christian.amneus@jmwbygg.se
Elisabeth Wagner
Redovisningsansvarig
08-647 90 50
08-120 72 601
lizen.wagner@jmwbygg.se
Maria Lindqvist
KMA
08-647 90 50
08-120 72 602
maria.lindqvist@jmwbygg.se
Stefan Carlsson
Platschef Entreprenad
0708-67 91 71
08-120 72 611
stefan.carlsson@jmwbygg.se
John Genz
Platschef Entreprenad
0708-67 91 75
08-120 72 612
john.genz@jmwbygg.se
Marcos Rinon
Platschef Entreprenad
070-400 46 37
08-120 72 619
marcos.rinon@jmwbygg.se
Teddy Axelsson
Arbetsledare Entreprenad
073-62 50 793
08-647 90 50
teddy.axelsson@jmwbygg.se
Christian Grahn
Platschef Byggservice
0701-90 58 56
08-120 72 607
christian.grahn@jmwbygg.se
Edin Masic
Platschef Byggservice
0707-91 26 17
08-120 72 615
edin.masic@jmwbygg.se
Johnny Oscarsson
Platschef Byggservice
0707-60 07 18
08-120 72 609
johnny.oscarsson@jmwbygg.se
Lennart Björndal
Platschef Byggservice
0701-91 49 45
08-120 72 606
lennart.bjorndal@jmwbygg.se
Robert Berenji
Platschef Byggservice
0702-14 62 72
08-120 72 672
robert.berenji@jmwbygg.se
Christian Sölvefors
Platschef Byggservice
0708-94 16 03
08-647 90 50
christian.solvefors@jmwbygg.se
Lars Linder
Arbetsledare Byggservice
0701-91 49 47
08-647 90 50
lars.linder@jmwbygg.se
Kristian Gregersen
Arbetsledare Byggservice
076-941 30 18
08-647 90 50
kristian.gregersen@jmwbygg.se
Gustaf Dalbratt
Administratör
0734-19 77 55
08-647 90 50
gustaf.dalbratt@jmwbygg.se
Jessica Johansson
Inköp och Kalkyl
0736-25 07 96
08-120 72 616
jessica.johansson@jmwbygg.se
Linnda Hedlund
Inköp och Kalkyl
0736-24 74 81
08-120 72 603
linnda.hedlund@jmwbygg.se
Meny